Background shape
توضیحات بیشتر

منطقه فعال سازی :توسط ما

پلتفرم : استیم

این محصول به همراه فعال سازی اد فرند برای اکانت شما می باشد

و زیبای کانتر استرایک تهاجم جهانی Counter-Strike: Global Offensive که مثل نسخه های قبلی بصورت گروهی و ۵ به ۵ بازی می شود . در این نسخه اسلحه ها و نقشه های MAP اصلی ورژن های قبلی نیز گنجانده شده . هر بازیکن می تواند به ۲ دسته تروریست و یا ضد تروریست بپیوندد و برای اهداف تروریستی و یا از بین بردن دشمن و یا تروریست ها تلاش کند . این بازی در زمان اندکی انجام می شود و معمولا در مسابقاتی که برگذار می شود زمان بین هر مرحله ۳ دقیقه می باشد .

در ابتدای بازی که بازیکنان respawn می شند چند ثانیه وقت دارند تا تجهیزات خود را تهیه ( خرید ) کنند . پس از بردن هر مرحله پولی برای تهیه تجهیزات جدید به آنها داده می شود و در صورتی که مراحله را نتوانند با موفقیت به پایان ببرند می بایست با اندک پولی که دریافت می کنند با تجهیزات ناقص مرحله بعدی را در مقابل حریفی که پول بیشتری داشته بازی کنند و این خود کار را برای آنان سخت خواهد کرد .

در این بازی تروریست ها سعی می کنند که در مکان های خاصی که تعبیه شده ( معمولا ۲ مکان ) بمب گذاری کنند . حتی اگر تمامی تروریست ها کشته شوند و بمب منفجر شود این آنها هستند که بازی را برده اند .

در نقطه مقابل ضد تروریست ها می بایست از نقاط مورد نظر حفاظت کرده تا تروریست ها نتوانند بمب گذاری کنند . حتی اگر تمام تروریست ها زنده باشند ولی بمب گذاری نکنند این ضد تروریست ها هستند که برنده بازی می شوند . حتی اگر بمب گذاری انجام شود و ضد تروریست ها موفق به خنثی کردن شوند باز هم این ضد تروریست ها هستند که موفق شده اند .

شرکت سازنده : Valve Corporation 

تاریخ انتشار : 2013

پلتفرم ها : PC

داستان

خب شاید اگر بار اولتان باشد که اسم Counter میشنوید باید به شما بگویم که سری بازی های Counter داستان خاصی را شامل نمیباشند و تنها هدف از بازی، سرگرم شدند و ایجاد لحظاتی خوش میباشد. اما به طور خلاصه این بازی نیز به نوبه ی خود داستان بسیار ساده ای دارد که داشتان بازی این است که شما میتوانید در نقش  تروریست و یا پلیس ظاهر شوید که اگر در نقش پلیس باشید باید تروریست ها رو بکشید و یا اگر تروریست ها بمب کاشتند، شما آن را خنثی کنید. البته یک راه دیگری هم هست که شما میتوانید وقت کشی کرده و منتشر بمانید تا تایم بازی تمام شود، در این صورت پلیس ها برنده بازی خواهند شد البته باید گفت که این روش بسیار سخت بوده و امکان موفق شدن در ان به خصوص در درجاتی مانند Expert غیرممکن است.

گیم پلیشما را نمیدانم ولی شاید تنها دلیلی که خیلی از افراد به این بازی علاقه دارند، گیم پلی فوق العاده جذاب آن باشد. سری بازی های Counter از گیم پلی عالی برخوردار میشوند به طوری که میتوان به جرئت گفت از بسیاری از بازی های شوتر امروزی، بهتر است. شما میتوانید به صورت بی انتها در بازی به کشتن پلیس ها و یا تروریست ها بپردازید و از بازی خسته نمی شوید. در بازی اسلحه های متنوعی قرار دارد که از جمله بهترین های آن میتوان به کلاش(AK 47) و یا Sniper و M4 اشاره کرد که از تفنگ هایی است که میان بازیبازان نیز از محبوبیت خاصی نیزبرخوردار میباشد. شما باید در ابتدای بازی تفنگ مورد علاقه، نارنجک، زره و کلت خود را انتخاب کنید و بعد به بازی بپردازید. البته در این نسخه از بازی که Counter Strike Global Offensive نام دارد، حداقل زمان معین شده برای انتخاب اسلحه ها و تجهیزات لازمه 7 ثانیه و حداکثر زمان داده شده 45 ثانیه میباشد که این تفاوت در مد های مختلف بازی میباشد. همانطور که اشاره شد بازی مد ها(حالت ها) مختلفی دارد که از جمله پرکاربرد ترین آنها میتوان به مد"5 by 5" و مد "8 by 8" اشاره کرد. بگذارید برایتان این مدها را توضیح بدهم :

مد 5 با 5 :  در این مد شما 5 تروریست مقابل 5 پلیس قرار میگیرند که شما باید در عرض 7 ثانیه تجهیزات خود را اماده کنید. البته باید بگم که انتخاب کردن توریست و یا پلیس بودن در بازی انتخابی میباشد. دراین مد برای شما به صورت اتوماتیک زره و کلاه خریداری میشود و نیاز به خرید آنها نیز. در دور اول از این مود شما تنها 800 دلار پول دارید که فقط میتوانید برای خود یک کلت خریداری کنید. سپس در دور اول هرچقدر تعداد کشته های شما بیشتر باشد، پول بیشتری دریافت خواهید کرد.

مد 8 با 8 : در این مد شما شما در 8 تا پلیس و 8 تا تروریست خواهید بود . البته باید بگم که انتخاب کردن توریست و یا پلیس بودن در بازی انتخابی میباشد. در این مد شما قادر خواهید بود تمامی تجهیزات خود را در 45 ثانیه فراهم کنید. در این مود شما باید به صورت دستی تمامی سلاح های خود را خریداری کنید و بازهم همان 800 دلار پول را خواهید داشت که میتوانید با آن یک کلت ساده به همراه یک جلیقه خرید و یا با این 800 دلار، یک کلت مناسب خرید.

در بازی مپ های بسیاری وجود دارد که شما میتوانید به صورت SinglePlayer و یا Multyplayer به بازی در آنها بپردازید. باید گفت که این مپ ها همگی با هم تفاوت بسیاری دارد و شما را از بازی دل زده نخواهند کرد.شما همچنین میتوانید در بازی رنگ تفنگ ها را تغییر داده و یا برخی از تفنگ های جدید را جایگزین تفنگ های درون بازی کنید و از آنها استفاده کنید.

یخش مولتی پلیر: بخش چند نفره ی عنوان Counter Strike Global Offensive از خیلی از بازی های شوتر با گرافیک بالا برتر و لذت بیشتری را دارا میباشند. شما میتوانید ساعت ها با دوستانتان در سرورهای مختلف به بازی بپردازید که به جای آنکه از بازی زده بشوید، بیشتر به آن علاقه مند خواهید شد و عطش شما برای بازی کردن بیتر خواهد شد. یکی از ویژگی هایی که در سری های قبلی Counter نبود و در Counter Strike Global Offensive قرار داده شده است، پاشیدن خون میباشد. شما وقتی به دشمنان تیر میزنید خون زیادی از آنها به بیرون میباشد که باعث هرچه لذت و طبیعی تر شدن این عنوان میباشد.

صدا گذاری

به یکی دیگر از نقاط قوت این بازی زیبا رسیدیم، یعنی صداگذاری. در این عنوان یکی از عناصری که لذت بازی را چندبرابر میکند صداگذاری آن است. صدای تیرها و اسلحه ها، صدای انفجار نارنجک ها، صدای راه رفتن و صدای پاها بسیار زیبا میشود و باعث میشود که شما حسی جالب را نسبت به این عنوان داشته باشید. همچنین صدای کارکتر های بازی نیز بسیار زیبا و رسا میباشد که باعث جذابیت بازی نیز میشود. اگر شما این عنوان را با صدای اسپیکر بازی میکنید که چه بهتر اما اگر باعث آزار افراد خانواده می شود، متوانید از یک هدفون مناسب استفاده کرده و صدای آن را زیاد کنید و نهایت لذت را از این عنوان زیبا ببرید.(البته در میزان صدای بازی توجه کنید که بیشتر از بلند نباشد تا باعث آسیب رساندن به گوشهایتان نشود)

گرافیک گرافیک عنوان Counter Strike Global Offensive از نسخه های قبلی Counter بسیار بهتر است . در این نسخه طراحی چهره ها، زیبایی کار در اسلحه ها و محیط اطراف به شدت از نسخه های قبلی بهتر است. در این بازی میتوانید تیری به دیوار زده و سوراخ ایجاد شده برروی دیوار را مشاهده کنید. همانطور اگر به دیوار چاقو زدید،رد چاقو برروی دیوار خواهد ماند. تفنگ ها زیبا هستند و از نظر فراوانی با دیگر نسخه ها تفاوتی نیست ولی در این نسخه اسلحه ها بسیار زیبا کار شده و کرافیکی در حد و اندازه ی شوتر اول شخص های معروف دارد. یک ویژگی در که گرافیک بازی رو بیشتر میکند، پاشیدن خون میباشد. شما در هنگام تیر زدن به دشمنان از آنها خون فراوانی خارج میشود که باعث افزایش لذت بازی نیز میشود.

سخن پایانی

عنوان Counter Strike Global Offensive از آن دسته از بازی هایی است که حتما باید در طول زنگی آن را تجربه کرد. این عنوان با گیم پلی ای بینظیر مانند نسخه های قبلی توانست باعث رضایت طرفداران خود شود و باری دیگر هواداران را به پای اینترنت و PC بکشاند. اگر از آن دسته افرادی هستید که دوست دارید با دوستان خود یک بازی اول شخص شوتر را بازی کنید و پولی درحدود 200 هزارتومان نپردازید و حجم اینترنت شما زیاد کم نشود، این عنوان میتواند رویای شما را به بهترین شکل ممکن به حقیقت تبدیل کند.سخت افزار مورد نیاز

حداقل سخت افزار مورد نیاز:
 

  • OS: Windows® 7/Vista/XP

  • Processor: Intel® Core™ 2 Duo E6600 or AMD Phenom™ X3 8750 processor or better

  • Memory: 2 GB RAM

  • Graphics: Video card must be 256 MB or more and should be a DirectX 9-compatible with support for Pixel Shader 3.0

  • DirectX: Version 9.0c

  • Storage: 15 GB available space


     
سخت افزار پیشنهادی ما به شما:
       
Minimum Requirements:
OS:
OSX 10.5
Processor:
Intel Core i5-2400s @ 2.5 GHz or AMD FX-6350 @ 3.9 GHz
Memory:
6 GB RAM
Graphics:
NVIDIA GeForce GTX 660 or AMD R9 270 (2048 MB VRAM with Shader Model 5.0 or better)
Disk Space:
42 GB available space
Architecture:
Requires a 64-bit processor and OS
API:
DirectX 11
Miscellaneous:
Video Preset: Lowest (720p)
Recommended Requirements:
OS:
OSX 10.5
Processor:
Intel Core i7- 3770 @ 3.5 GHz or AMD FX-8350 @ 4.0 GHz
Memory:
8 GB RAM
Graphics:
NVIDIA GeForce GTX 760 or AMD R9 280X (3GB VRAM with Shader Model 5.0 or better)
Disk Space:
42 GB available space
Architecture:
Requires a 64-bit processor and OS
API:
DirectX 11
Miscellaneous:
Video Preset: High (1080p)
محصولات مشابه

CS:GO Prime Status Upgrade | فروشگاه بیت گیمر

قبل از خرید با پشتیبانی سایت هماهمنگ کنید - تحویل بین 1 الی 24 ساعت

170000تومان
قیمت به دلار:14.99$
کارت ویزیت
دلتون یه دونه از این کارت های ویزیت می خواد؟
card

این کارت ها اطلاعاتی از وضعیت شما تو دوتا دو نمایش می ده

می تونید داخل شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام از اون برای نمایش به دوستانتون استفاده کنید
یا تو وب سایت های دل خواهتون از این تصویر استفاده کنید
چه طوری می تونم داشته باشم؟
فقط کافیه توی سایت ما ثبت نام کنید و اکانت استیم رو متصل کنید به همین سادگی
اطلاعات بازی

  • سیستم عامل: Windows Mac Linux
  • پلتفورم :
تصادفی

نظرتون در مورد این محصول چیه؟


نظرات شما

Avatar | فروشگاه بیت گیمر
رضا ملک پور
مرداد ۰۵, ۱۳۹۸ در ۰۰:۰۵

نه خیر

Avatar | فروشگاه بیت گیمر
علی
تیر ۱۴, ۱۳۹۸ در ۱۴:۰۴

ادد فرزند داره؟

Avatar | فروشگاه بیت گیمر
مدیریت
شهریور ۰۳, ۱۳۹۷ در ۱۷:۰۶

گرافیک

Avatar | فروشگاه بیت گیمر
peyman
شهریور ۰۳, ۱۳۹۷ در ۱۵:۰۶

ببخشید برای اجرای این بازی cpu مهمتره یا کارت گرافیک؟

Avatar | فروشگاه بیت گیمر
مدیریت
تیر ۱۷, ۱۳۹۷ در ۱۹:۰۴

نه دیگه نیاز نیست استیم والت 5 دلاری بخرید

Avatar | فروشگاه بیت گیمر
ممد
تیر ۱۷, ۱۳۹۷ در ۱۸:۰۴

سلام اگه اینو خریدم دیگه نیازی نیست والت استیم 5 دلاری بخرم تا محدودیت هاش برداشته بشه

Avatar | فروشگاه بیت گیمر
مدیریت
اسفند ۲۱, ۱۳۹۶ در ۰۱:۱۲

نه فقط منطقه فعال سازی روسیه هست
زبان بازی اینگلیسی و سرور ها هم همه کشور ها هست

Avatar | فروشگاه بیت گیمر
ghost
اسفند ۲۰, ۱۳۹۶ در ۱۵:۱۲

سلام
اون روسیه که نوشتین معنیش چیه ؟ نمیشه انگلیسیش کرد؟ و یا نمیشه با دوستام که تو ایرانن بازی کرد ؟

Avatar | فروشگاه بیت گیمر
mohammad.safaie7784
دی ۲۵, ۱۳۹۶ در ۱۵:۱۰

بهترین بازی و بهترین سایت فروشگاه استیم از نظر من و تحویل فوری بازی بیتگیمر عالی ❤

Avatar | فروشگاه بیت گیمر
Mohammad
آذر ۲۸, ۱۳۹۶ در ۲۲:۰۹

عالی عالی عالی XD حتما بخرید و دانلود کنید خیلی عالیه با بقیه سی اس هم زمین تا آسمون فرق میکنه پیشنهاد میکنم حتما بازیش کنین?

Avatar | فروشگاه بیت گیمر
Benyamin
آذر ۲۸, ۱۳۹۶ در ۰۱:۰۹

Tosie miknm hatman tjrobsh knin

Avatar | فروشگاه بیت گیمر
mahyar0798
آذر ۲۸, ۱۳۹۶ در ۰۰:۰۹

bazi Awliee begirid