قوانین مسابقات دوتا دو

قوانین مسابقات دوتا 2 بیت گیمر به صورت زیر میباشد. مطالعه و رعایت کردن آن برای همه ی تیم ها و اعضا الزامی میباشد. ورود به مسابقات به منزله قبولی این قوانین است. اگر در مورد هر قسمت از این قوانین شک یا سوالی دارید فقط کاپیتان تیم قبل از اینکه شما یا خود تیم کاری کاری انجام دهید با یکی از ادمین های سایت تماس برقرار کنید. تصمیمات ادمین باید بدون تاخیر و تغییر رعایت و اجرا شوند.
بخش اول: تورنومنت
مسابقات به صورت Captains Mode و تک حذفی میباشد. همه ی بازیکنان موظف اند 20 دقیقه قبل از شروع بازی در سایت حضور داشته باشند و آماده بودن خود را توسط درخواستی که از بات برای آنها ارسال میشود نشان دهند. مسابقات دقیقا در راس ساعت مشخص شده آغاز میشود و همه ی بازیکنان به صورت خودکار به لابی دعوت میشوند. حق تاخیر حداکثر 10 دقیقه میباشد و این زمان تحت هیچ شرایطی تمدید نمیشود(به جز موارد خاص که مشکل از طرف سایت یا ربات ما باشد) چنانچه هر یک از بازیکنان تیمی در لابی حضور نداشته باشند آن تیم به صورت خودکار حذف شده و تیم حریف به دور بعد صعود میکند و اگر بازیکنان هر دو تیم حضور نداشته باشند هردو تیم حذف میشوند. هر تیم در مجموع حق Pause کردن بازی برای 15 دقیقه را دارد(درصورت تمایل هردو تیم این زمان میتواند ادامه پیدا کند) و در صورت عدم رعایت شدن آن تیم متخلف از مسابقات حذف میشود. مسابقه در هر دور 5 دقیقه بعد از مشخص شدن تیم های برنده شده آغاز میشود. مسابقات در دور های دوم به بعد به صورت همزمان نمیباشند.
بخش دوم: Chating
فقط لیدر تیم حق Chat All را دارد. در صورت استفاده از هرگونه الفاظ رکیک و بی احترامی تیم متخلف جریمه میشود. در صورت تخلف فردی شخص خطا کار جریمه و در صورت تکرار اکانت استیم او بن میشود.(شما میتوانید در حین بازی تیم حریف را mute کرده و اسکرین شات از چت های آنها را بعد از بازی برای ما بفرستید)
بخش سوم: خطا ها و تخلفات
شما حق ندارید به تیم حریف Feed بدهید.
شما حق ندارید Courier را Feed بدهید.
شما حق ندارید Ward ها را توی Base خود Spam کنید.
شما حق استفاده از هیچ گونه Bug را ندارید (هرچند که آن باگ بخاطر آن ورژن از دوتا2 باشد) و در صورت مشاهده آن را گزارش دهید.
شما حق هیچ گونه مسخره کردن هم تیمی های خود و اذیت کردن از جمله Spam Banes Nightmare Or Forcestaff Into Enemy Fountain را ندارید.
شما حق هیچ گونه حرکتی که باعث باخت تیم خود شود (بلاک کردن کمپ ها یا afk کردن و ...) ندارید و در صورت اعلام شدن توسط تیم، فرد متخلف امتیاز منفی و در صورت تکرار اکانت استیم او بن ((Ban میشود.
نکته مهم: بازی تا افتادن Throne تیم حریف ادامه دارد و هیچ عبارت یا اتفاقی بیانگر تمام شدن بازی نمیباشد!

قوانین مسابقات دوتا دو(1v1)

مسابقات به صورت 1v1 و تک حذفی برگذار میشود.
مسابقات دقیقا راس ساعت آغاز شده و افراد به صورت خودکار به لابی دعوت میشوند.
حق تاخیر برای آمدن به لابی حداکثر 10 دقیقه میباشد و این زمان تحت هیچ شرایطی تمدید نمیشود (بجز موارد خاص که مشکل از ربات یا سایت برگذاری مسابقات باشد) چنانچه بازیکنی در زمان مقرر شده به لابی نرسد بازنده و از رقابت ها حذف میشود.
اگر هر دو بازیکن در زمان مشخص شده در لابی حضور نداشته باشند هر دو نفر بازنده اعلام شده و از رقابت حذف میشوند.
مسابقات در هر دور ده دقیقه بعد از مشخص شدن حریف های روبرو به هم آغاز میشود و هرگونه تخلف یا اعتراضی نسبت به بازی قبل باید قبل از شروع شدن بازی جدید انجام شود.
کارهای غیر مجاز:
استفاده از Raindrop
استفاده از Tome of Knowledge
استفاده از Shrine
فارم کردن کریپ مپ های جانگل
استفاده از آیتم Necronomicon

قوانین


۱-تحویل همه محصولات در صورت نبود هیچ گونه اشکلی در فرایند خرید و یا انجام سفارش بین ۱ تا ۲۴ ساعت می باشد در صورت هماهنگی و بروز هیچ گونه مشکلی کمتر ۳۰ دقیقه
۲-تمامیه محصولات دارای رجین فعال سازی خاص (روسیه – هند-برزیل-مالزی-…)توسط خود ما فعال می شود و در صورتی که خود خرید برای فعال سازی اقدام کند و در صورت بروز هرگون مشکل هیچ مسئولیتی را قبول نمی کند
۳-در صورت بروز مشکل در فعال سازی cdkey و یا مشکل دار بودن آن بعد از بررسی مشکل و فرایند پگیری اشکال در محصول انجام می شود و در انتهای فعالیت محصول جدید به شما تحویل داده می شود (در صورت فعال سازی cdkey توسط ما و متوجه شدن مشکل دیگر نیازی به طی کردن فرایند پیگیری نیست)
۴-در صورت اعلام ناموفق بودن پرداخت شما در صورت کسر موجودی از حساب شما در اغلب موارد کمتر از یک ساعت پول به حساب شما برمیگرد .
5-تمامی محصولات بعد از فروش در صورت امکان و نیاز تعویض خواهند شد .
6-سوء استفاده زبانی یا کتبی از هر نوع (از جمله اما نه محدود به تهدید، سوء استفاده و یا اظهارات افترا آمیز) از هر مشتری به کارمند، عضو و یا پشتیبان منجر به توقف فوری ارائه خدمات به مشتری خواهد شد.
7.گارانتی همه محصولات تا ۷ روز می باشد